Hoş geldin Ziyaretçi, Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

TEKNOKASA TKS 28P1-P2, 37J1-J2

TEKNOKASA TKS 28P1-P2, 37J1-J2
SABAH AÇILIŞ: Anahtar tuşuna basarak REG konumuna gelin ardından rakamlardan 1 (Bir)’e basıp tekrar anahtar tuşuna basınız.

GÜNLÜK Z RAPORU: Anahtar tuşuyla Z konumuna gelin ve rakamlardan 0000 ( 4 adet sıfır) yazıp sırasıyla ÇEK ve NAKİT tuşlarına basınız.

AYLIK Z RAPORU: Anahtar tuşuyla Z konumuna gelin, 0000 ( 4 adet sıfır) yazıp ÇEK tuşuna basınız. Daha sonra ayın ilk günü aldığımız z sayaç numarasını başına 0 ( sıfır) ekleyerek 4 haneye tamamlıyoruz. ( örnek: z sayaç numarası 38, ise 0038 şeklinde yazılır) ardından ayın son günü aldığımız z sayaç numarasını da aynı şekilde başına 0 (sıfır) ekleyerek 4 haneye tamamlayıp yazıp KREDİ tuşuna basınız

SAAT AYARI: Anahtar tuşuna basarak Z konumuna geliniz. Günlük Z raporunu alınız. Yine anahtar Z konumunda iken rakamlardan 1 (Bir)’e basıp anahtar tuşuna tekrar basınız. Ardından rakamlardan 1 (Bir)’e ve PLU tuşuna basınız. Kasa ödeme tuşuna basınız ve sonra anahtar tuşuyla SET konumuna gelip 0000 ( 4 Adet sıfır) yazıp ÇEK tuşuna basınız ve saati giriniz. Saati girdikten sonra KASA AVANS tuşuna basarak işlemi sonlandırınız.
Destek (Tümü)